Maske kolonya talebi için whatsapp hattı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi koronavirüs  ile mücadele kapsamında vatandaşların maske, kolonya vb.taleplerini daha hızlı bir şekilde alabilmek için Whatsapp iletişim hattı kurdu.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”koronavirüs ile mücadelede belediye olarak tüm ekiplerimiz ve ekipmanlarımız ile büyük gayret içerisinde çalışıyoruz”dedi.

Whatsapp hattı hizmette

Başkan Tosyalı,”Görüldüğü gibi bizler,sizler için 7/24 sahadayız.Bu zorlu süreçte size bir telefon kadar yakınız. Bugünden itibaren kolonya, maske  v.b. taleplerinizi,0533 190 86 98 No’lu Whatsapp hattımızdan yapabilirsiniz. Tarafımıza ulaşacak maske ve kolonya talepleri hızlı bir şekilde ilgili birimlere aktarılacak ve dönüşü de kısa sürede vatandaşlarımıza sağlanacak “dedi.

Evde kalın sağlıklı kalın

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ayrıca,”maske dağıtımımız belediyemiz ana binasındaki Kültür Müdürlüğü (Eski Evlendirme Dairesi) önünden sabah 08:00 ile 17:00 saatleri arasında devam edecek olup bizzat bu adrese gelerek  temin edebilirsiniz.Bizim için önemli olan halkımızın sağlığı “şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.