İskenderun Belediyesinden polislere maske ve kolonya

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın talimatıyla İskenderun’da,   görev başında olan emniyet personeline ücretsiz maske ve kolonya dağıtıldı.

Büyük bir kararlılık ve titizlikle koranavirüs (Covid-19) ile mücadelesini sürdüren İskenderun Belediyesi, maske ve kolonya dağıtımına devam ediyor…

Kamu kurumlarına ve halka ücretsiz dağıtılan maskeler, son olarak sokağa çıkma yasağında görev yapan enden polislere maske ve kolonyamniyet personeline dağıltı.

Belediye ekipleri, emniyet  mensuplarına Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın selamını ileterek dağıttıkları maskelerle bu zor dönemde risk altında çalışanlara destek oldu.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,“Halkın güvenliği ve huzuru için çalışan emniyet teşkilatımız, içinde bulunduğumuz bu süreçte vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için de gece gündüz demeden hizmet yapıyor. Risk altında olan emniyet mensuplarımızın görevlerini yaparken korunmaları amacıyla maske dağıttık. Bu zor dönemde kamu kurum ve kuruluşlarımıza, işletmelere ve vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla maske dağıtımına devam edeceğiz. Bu salgını kurallara uyarak el birliğiyle atlatacağımıza inanıyor, övgüyü ve alkışı hak eden tüm emniyet güçlerimize ve sağlık çalışanlarımıza işlerinde kolaylıklar diliyorum. Yüce Allah, her türlü bela ve musibetlerden ülkemizi ve milletimizi korusun” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.