BAŞKAN FATİH TOSYALI “EVDE KAL” ÇAĞRILARINA UYANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Covit – 19’la mücadeleyi aralıksız sürdüren İskenderun Belediyesi, halkın sağlığını korumada özverili çalışmaları yürüyor. 

Bu mücadele kapsamında 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşların  ‪”Evde kal, sağlıklı kal” çağrısına uyduklarını kaydeden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, çağrıya uyan herkese teşekkür ederek “Biz güçlü bir milletiz, inşallah hep birlikte başaracağız. Bu salgını hep birlikte yeneceğiz” dedi ve tüm İskenderunlulara canı gönülden teşekkür etti.

Belediye olarak korona virüs ile mücadele çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, açıklamasının devamında “kendi sağlımız için sevdiklerimizin sağlığı için evde kalmamız gerek. Evde kal, sağlıklı kal. Belediyemiz ve Devletimiz koronavirüse karşı sahada, dezenfeksiyon ve diğer tüm tedbirlerini almaya devam ediyor. Özellikle hafta sonunda vatandaşlarımız ‘evde kal’ çağrısına olumlu yanıt verdi.” Dedi.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.