Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: “1’nolu Sosyal Tesis Yenilenen Yüzüyle Kısa Bir Süre Sonra Hizmete Açılacak”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,1’Nolu sosyal tesisin yenilenen yüzüyle kısa bir süre sonra hizmete açılacağını belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 1’nolu sosyal tesiste bir süre önce başlatılan yenileme, bakım, onarım, düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.

Modern bir tesis olacak

Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler alan Belediye  Başkanı Fatih Tosyalı ,”Kıymetli hemşerilerimize daha güzel, daha kaliteli hizmet verebilmek adına Belediyemize ait 1 nolu sosyal tesiste yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler aldık.1 Nolu sosyal tesisimiz yenilenen yüzüyle kısa bir süre sonra kıymetli hemşerilerimizin hizmetine açılacak. İskenderun’a Değer “şeklinde konuştu.

Komple Bir Yenilik Yapılıyor

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Doğan Gazinosu olarak bilenen sosyal tesisimizde komple bir bakım söz konusu. Fırın bölümünden mutfak bölümüne kapalı alanlarından açık alanlarına ,tavandan tabana elektrik,aydınlatma ve su tesisatlarına ve artan ürün çeşitlerine kadar yeni bir konsept, yeni bir hizmet anlayışı ile kıymetli hemşerilerimize hizmet verecek.”şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.