Dünya Öykü günü 37 yazar Defne’de buluşuyor

Published on:  /   Yorum yapılmamış

“Yürekler Dile Geldi” adlı öykü kitabının yazarları 14 Şubat  Dünya Öykü Günü dolayısıyla’in konuğu oluyor.Defne Belediyesi ve Kültür Kentleri işbirliği ile yapılmasına karar verilen etkinlik 14 Şubat Dünya Öykünde Defne’de kutlanacak.

Kültür Kentleri Birliği Hatay Başkanı -Kitabın Proje koordinatörü Nebih Nafile, 37 Öykünün yer aldığı kitabın 37 yazarı Dünya Şiir Gününde Defne’de buluşacağını belirterek konuyla ilgili  düşüncelerini şöyle dille getirdi:

“Defne yaşam alanımız, Hatay sevdamız… Ülkemizde güzellikler yeşerdiği sürece güzel günlere dair umutlarımız hep diri kalacak. Kültür Kentleri Birliği olarak Defne Belediyesi Belediye Başkanı Sayın İbrahim Güzel’i 17 Ocak 2020 tarihindeki ziyaretimizde çok güzel sohbetlerimiz oldu.

Defne Kitap Fuarını konuştuk, 37 yazarımız adına “Yürekler Dile Geldi” kitabımızı hediye ettik, Defne’de yetişen sanat ve edebiyatçıların birlik ve beraberlik içerisinde desteklenmesi ve onurlandırılması konularını dile getirdik. 14 Şubat Dünya Öykü Günü kutlaması Defne Belediyesi ve Kültür Kentleri işbirliği ile yapılmasına karar verildi.

Kocaeli’den gazeteci-şair-yazar Ruhan Odabaş ve 37 yazarımızın katılımı ile Defne’de birlik ve beraberliği bir kez daha tazeleyeceğiz.
Çünkü; BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ.”

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.