HBB ve İTSO’dan ortak mesaj “Sorunları birlikte çözeceğiz”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İTSO Yönetimi HBB Genel Sekreter Yardımcısı Cantürk’ü ziyaret ETTİ.  Ziyarette ortak mesaj “Sorunları birlikte çözeceğiz” oldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Bölge Sorumlusu Taygun Cantürk’ü makamında ziyaret ederek çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundular.
İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz bölgemizdeki ekonomik, kültürel ve siyasi potansiyelin iyi değerlendirilmesi konusunda tüm katmanların birlikte hareket etmesi gerektiğine işaret ederek “İş insanlarımızın sorunlarını çözme noktasında idari kurumlar arasındaki diyalogun geliştirilmesi ve kalıcı olması gerekir. Bu konuda bizler üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız” dedi.

 

 

 

 

Beraberinde İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, yönetim kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu, Raşit Özyurt, Yusuf Yılmaz ve Hıdır Güneş ile birlikte Hatay Büyükşehir Belediyesi İskenderun hizmet binasına gelen Başkan Yılmaz, bölgemizde istihdam oluşturan iki organize sanayi bölgesi olduğunun altını çizerek bu bölgelerdeki alt yapı, yol, su başta olmak üzere diğer sorunların ivedilikle ele alınarak çözülmesi gerektiğini vurguladı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Bölge Sorumlusu Taygun Cantürk ise, bölgemizdeki her kesime hizmet verdiklerini belirterek “Büyükşehir Belediyesi olarak üzerimize düşen her konuda yardımcı olmaktayız. Sorunları birlikte çözüme kavuşturacağız” dedi.
İskenderun ve çevresinin gelişimine katkı sunmaktan ve hizmet üretmekten mutluluk duyduklarını kaydeden Cantürk, Büyükşehir belediyesi sorumluluk alanlarında yapılacak her çalışmaya ve düşünceye açık olduklarını ifade etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.