Alpaslan Ortaokulu Ve Deniz Nakliyecilerinde Karne Sevincine Ortak Oldular…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, 2019 – 2020 eğitim öğretim yılının yarı yıl karne töreninde  Alpaslan Ortaokulu ve Deniz Nakliyecileri Derneği İlkokulu öğretmen ve idarecilerini yalnız bırakmadı.

Bu gün Cuma günü İskenderun Kocatepe Mahallesindeki Alpaslan Ortaokulu ve Deniz Nakliyecileri Derneği İlkokulunda düzenlenen karne töreninde İskender Yönden’İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ve Şube Müdürü Ahmet Yanmaz ile öğretmenler,  öğrenciler ve veliler katıldı.

Kaymakam İskender Yönden ve beraberindeki Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı ile birlikte öğrencilerimizin karnelerini dağıtmalarının akabinde her birine ikişer adet olmak üzere okulun tüm öğrencilerine dağıtılmak üzere lunapark biletlerini de takdim ederek, yarıyıl tatilinin mutluluğunu pekiştirdiler.

Karnelerin dağıtılmasıyla 2019 – 2020 eğitim öğretim yılının ara tatili başlamış olup, 16 gün sürecek bir yarıyıl tatilinin ardından 03 Şubat 2020 Pazartesi günü ikinci yarıyıl başlayarak, eğitim öğretim süreci devam edecek.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.