BAŞKAN GÜVEN, “91 BİN İNSAN BİZİM VELİNİMETİMİZDİR”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve belediye personeli bir araya gelerek, yeni yılı kutladı. 

Arsuz Belediyesi Nikâh Salonunda gerçekleşen kutlama kokteyline, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri ve belediyenin tüm emekçileri bir araya gelerek yeni yılı kutladı. Çalışmaların birliktelik ve büyük özveri ile gerçekleştiğini belirten Başkan Güven, “ Biz bir aileyiz. Arsuz belediyesi ailesi. Meclis üyeleriyle, yöneticileriyle, emekçileriyle, çalışanlarıyla hep birlikte bir aileyiz. Ben bu ailenin büyüğü olarak, belki sık sık sizinle bir araya gelemiyorum ama müdürlerimizin vasıtasıyla bu görüşmeler ve işler birlikte yürüyor. Bu ailenin bir görevi var. Bu görev nedir? 91 bin kişi var Arsuz’da yaşayan. Bu 91 bin kişiye hizmet etmek, hizmet götürmek için bu aile var. İşçisinden memuruna, başkanına kadar görevimiz 91 bin kişiye hizmet etmektir. Eksiklerini gidermek. Tabiki bu hizmeti gücümüz oranında, imkânlarımız ölçüsünde ve sizlerin gayretleri, çabalarıyla yapmak zorundayız.

Bu hizmeti, verimi arttırmayı ne ile yapacağız? En önemli şey; belediyeyi sahiplenmeliyiz. Ben geçen gün arabamla giderken yola çalı atılmış. İndim aşağı aldım bir tarafa ve devam ettim. Çünkü bir sorumluluğumuz var. Hepinizden de bunu bekliyorum.  Hepinizin bu anlayış içerisinde olduğuna inanıyorum. 91 bin insan bizim velinimetimizdir. Bizim varlığımız bu insanlara hizmet içindir. Arsuza hizmet hepimizin çabasıyla olacaktır.

2020 yılına giriyoruz. Bu yılın hepimiz için uğurlu ve daha çok iyi hizmetlerin yapılabileceği bir yıl olmasını diliyoruz. Hepinizin bu düşüncede olmasını istiyorum. Yeni yıl hepiniz için sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Hepinize selamlarımı sunuyorum,” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.