Kaymakam Sarı İle Emniyet Müdürü Güneş’ten ARİAD’a ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ve İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş Arsuz İş İnsanları Derneği’ne ziyarette bulundular.

Kaymakam Sarı ile Emniyet Müdürü Güneş’i dernek binasında gerçekleşen ziyarette ARİAD Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.
ARİAD’ın yeni hizmet binasında gerçekleşen ziyarete Arsuz İlçe Tarım Müdürü Serkan Yılmaz’da katıldı.


Kaymakam Musa Sarı, ARİAD Başkanı Adnan Ağır’a yeni dernek binasının hayırlı olmasını temenni ederek başarılar diledi. Dernek Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyelerinin bulunduğu ziyarette derneğin faaliyetleri, Arsuz’un gelişimi için yapılacak ve yapılması gereken konular hakkında bilgi alan Kaymakam Sarı, Arsuz’ un ekonomisine katkı sağlayan Arsuz İş İnsanları Derneği Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
Emniyet Müdürü Güneş’ten ARİAD’a İade-i Ziyaret
İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Arsuz İş İnsanları Derneği’ne iade-i ziyarette bulundu.
Emniyet Müdürü Güneş’i dernek binasında gerçekleşen ziyarette ARİAD Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Başkan Ağır, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Güneş’e görevinde başarılar dileyerek, şehrin huzur ve güvenliği için büyük gayret gösteren emniyet teşkilatını kutladı.

Ağır, dernek ve çalışmalar hakkında bilgiler vererek, ziyaretinden dolayı Emniyet Müdürü Güneş’e teşekkür etti.
Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ise, Arsuz İş İnsanları Derneği’nin çalışmalarını beğeniyle takip ettiğini kaydederek, ‘‘halkın huzur ve güvenliği konusunda çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Toplumun güvenliğinin teminatı olan polis teşkilatına yardımcı olunması noktasında vatandaşlara da büyük görevler düştüğünü ifade eden Güneş “Polisimizin görevini daha etkin yapabilmesi için vatandaşlarımızın da daha duyarlı olması gerekiyor. Çevrelerinde gördükleri herhangi olumsuz bir olayı derhal emniyet mensuplarına bildirerek onlara yardımcı olmaları gerekiyor. 155’in aktif olarak kullanılması emniyet görevlilerinin işlerini daha hızlı yapmalarına yardımcı olacaktır” diye konuştu.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.