BU YOLUN SONU ŞAMPİYONLUK OLSUN

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Süper Lig yolunda emin adımlarla ilerleyen büyük Hatayspor’un büyük taraftarına seslendi.

BAŞKAN SAVAŞ’TAN HATAYSPORLU TARAFTARLARA MESAJ VAR

Bordo-beyazlıların ligdeki konumu ve Süper Lig yolundaki macerası hakkında önemli açıklamalarda bulunan Başkan Savaş, taraftarların şampiyonluğa yürekten inanmasını istedi.

“YER GÖK BORDO-BEYAZ OLSUN HATAYSPOR ŞAMPİYON OLSUN”

Hatayspor’un şehrin göz bebeği olduğunu ifade eden Başkan Savaş, “Takımımız Süper Lig hedefine emin adımlarla ilerliyor. 2016 yılında 3. Lig’e düşmek üzere olan takımımız yaptığımız doğru planlama ve atılımlarla bugün Süper Lig’in en güçlü adayı olarak anılıyor. İnanıyorum ki bu yolun sonu şampiyonlukla tamamlanacak. Hataylı hemşehrilerim ve Hatayspor’un büyük taraftarı şampiyonluğa inanmalı. Saha içinde ve dışında tek yürek olmalı ve takımına destek çıkmalı. Şehrin tüm caddelerini bordo-beyaz renklerle, bayraklarla, formalarla donatmalı. Çünkü bu yolun sonu şampiyonluk. Hataypsor, Hataylıların takımıdır. Hatayspor, Yayladağı’ndan Erzin’e kadar tüm şehrin takımıdır. Şimdi herkesi Süper Lig yolundaki Hataysporumuza destek olmaya davet ediyorum. Yer gök bordo-beyaz olsun. Hatayspor şampiyon olsun” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.