“Uygulamalı Ürün ve lezzet etkinlikleri devam edecek…”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arçelik Özkaya merkez mağazası, Arçelik’in ünlü şefi Çağrı Burak Sağlam’ı gastronomi kentinin halkıyla buluşturdu.

Arçelik’in ünlü şefi Çağrı Burak Sağlam,  10 Aralık, 2019 Salı günü  günü saat 13.30’da “Arçelik Mucize Lezzetler” konulu söyleşide Çağrı Burak Sağlam ve Seda Şef, Pişirme Tekniklerini de davetlilerle paylaştı. Şef Çağrı Burak Sağlam ve Seda Şef, Arçelik’in mutfak ürünleriyle uygulamalı olarak pişirip, konuklara ikram ettiği tatlar beğenildi. Hatay’ın zengiz mutfağının çok iyi tanıtılması gerektiğini vurgulayan Şef Sağlam, İskednerun’un denzi ürünleri ile bam başka bir lezzeti de yakalayabileceğine dikkat çekti.

Şef Çağrı Burak Sağlam, Adil, düzgün ve temiz mutfak örnekleri için çaba gösteriyoruz. Yedi yıl İtalya, son iki yıldır Arçelik’te gastronomiye emek veren Şef Çağrı Burak Sağlam, İskednerun’da düzenlenen etkinlik ile ilgili olarak da “İskenderun’da güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. Arçelik Özkaya Ltd. Şti’nin tüm çalışanlalrına ve özellikle Vicdan Özkaya hanımefendiye de teşekkür ediyorum. Böylesi güzel ve lezzetli bir toplantıda bizleri bu kentin güzel insanlarıyla buluşturdu.”konuştu.

Ektinliğe İskenderun Gastronomi Derneği Başkanı Gülşen Sökmen ve dernek üye ve yönetimi de katıldı…

 “Uygulamalı Ürün ve lezzet etkinlikleri devam edecek…”

Gerçekleştirilen etkinlik hakkında bir değerlendirme yapan Arçelik Özkaya Ltd. Şti. Yetkililisi Vicdan Eraslan Özkaya “Mağazamızda uygulamalı ürün satarak, müşterilerimizin akıllarında bir soru kalmasın istiyoruz. Uygulamayı gören müşterilerimiz ürün işleyişini görerek bir fikir sahibi oluyor. Bir etkinliği daha el birliğiyle gerçekleştirdik. Bu organizasyona destek olan Arçelik Adana Bölge ilgililerimize, Çağrı Burak Sağlam beye, Seda Şef’e, tüm konuklarımıza ve mağaza personelimize teşekkür ediyorum. Önümüzdeki ay ve yıllarda başka etkinliklerde de buluşacağız. Arçelik Özkaya Ltd. Şti. olarak müşteri memnuniyetine önem veren, hizmet ve satışlarımız devam edecektir” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.