İSKGAD PAYAS’TA ATÖLYE ÇALIŞMASI YAPTI…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Gastronomi Derneği, Payas Şehit Abdullah Tayyip Olçok Okulu’nda Yiyecek İçecek Hizmetleri bölümü öğrencileriyle Gastronomi üzerine atölye çalışması yaptı.

İskenderun Gastronomi Derneği Başkanı Gülşen Sökmen ve yönetim ve üyelerinin katılımıyla keşir pilavı, Ali nazik ve kömbeyi bölüm öğrencileriyle birlikte hazıladılar.

Payas İlçe Milli Eğitim Müdürü Eray Sarı ve Şube Müdürleri Ekrem Çerçi ve Celil Cinasal’ın da katıldığı etkinlikte dernek üyesi F.Dilek Tecirli’nin ‘Babaannemin Mutfak Sırları’ adlı kitabı da okula armağan edildi.

İskenderun Gastronomi Derneği Başkanı Gülşen Sökmen ve dernek üyeleri, Öğrenciler ile birlikte keyifli sohbet ve Hatay mutfağına ait keşir pilavı, Ali nazik ve kömbe tarifleri hazırladı. İskenderun Gastronomi Derneği üyeleri şehir dışından da eğitim için teklifleri aldıklarını ve önümüzdeki dönemde etkinliklerin sayısını arttırıp, şehrimizi eşsiz lezzetlerle tanıştıracaklarını söylediler.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.