Mehmet Ali Alban Milli Takımda

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Uluçınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Mehmet Ali ALBAN, Türk milli takımına seçilerek Türkiye’yi temsil etme başarısı elde etti. Son yıllarda elde ettiği başarılarla, eğitimdeki kalitesiyle adından sıkça söz ettiren Uluçınar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi sportif dallarda da başarıdan başarıya koşuyor.

Uluçınar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Kurtar, Genç bir sporcunun milli takımı seçilmesinin büyk başarı olduğunu vurgulayarak çıtayı daha da yükseklere çıkarmak için gayret ediyoruz” diyerek ” Uluçınar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi sportif dallarda da başarıdan başarıya koşuyor. Antalya’da yapılan muaytaı müsabakaları sonunda üçüncü olan Uluçınar mesleki teknik anadolu lisesi öğrencisi Mehmet Ali Alban Türk milli takımına seçilerek ilimizi başarılı bir şekilde temsil ederek bizleri onurlandırmıştır.Öğrencimiz başta olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ederiz. Bu başarı bizleri onurlandırdı ve mutlu etti” dedi.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.