Başkan Tosyalı’dan Sportif Olta Balıkçılığı Yarışmasına Davet

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sürdürülebilir balıkçılık ve av yasakları konularında kamuoyunun dikkatini çekmek amacıyla sportif olta balıkçılığı yarışmasının düzenlediğini belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sportif olta balıkçılığı yarışmasının İskenderun Belediyesi, (İSTE) Deniz Bilimleri Fakültesi ve Hatay Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İl Müdürlüğü işbirliği ile düzenleneceğini söyledi.

Tüm Halkımız Davetlidir

Geleneksel İskenderun Sportif Olta Balıkçılığı Yarışmasına tüm halkımızı davet eden Başkan Fatih Tosyalı,” Yarışmacı adayların başvurularını İSTE Deniz Bilimleri Teknolojisi Fakültesine veya Erciyes Balıkçılığa yapabilirler. Yarışmaya katılım ücretsiz olup 8 Aralık – Pazar Saat: 13.00 – 20.00 arasında İskenderun Belediyesi 3 No’lu Sosyal Tesisinde düzenlenecektir ”dedi.

Sosyal Faaliyetlere Destek Oluyoruz

Başkan Fatih Tosyalı,” Yarışmada tutulan balıkların cinsine, büyüklüğüne ve türüne göre farklı kategorilerde ödüller verilecektir. Geleneksel İskenderun Sportif Olta Balıkçılığı Yarışması’nın amacının sportif balıkçılığı özendirmek, geliştirmek ve bilinçli balıkçılığın ne demek olduğunu uygulamalı olarak göstermektir. Belediye olarak bu tür sosyal ve kültürel faaliyetlere destek olmaya devam edeceğiz ” diye konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.