İTSO yönetiminden esnaf ziyaretleri

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, üyelerini iş yerlerinde ziyaret ederek sorunlarını dinliyor…  Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, esnafın sorunları görüşüldü. İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter,  şehrimizde faaliyet gösteren Zeybek Asansörün  sahibi Gökhan Zeybek ile görüştüler.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerine en iyi hizmeti vermenin gayreti ile çalıştıklarını belirten İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “Gerek Odamızın eğitim, bilgilendirme toplantıları, seminerleri gerekse üyelerin kendi işlerinin çözümü noktasında  İTSO yönetimimiz ve personellerimiz ile birlikte özveri ile çalışıyoruz.  Üyelerimizi iş yerlerinde de ziyaret ederek, sorunlarını dinliyor, çözümüne yönelik girişimlerde bulunuyoruz” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Zeybek Asansörün  sahibi Gökhan Zeybek ise, “Şehrimiz ekonomisine değer katıyorsunuz,  odanın çalışmalarını yakından takip ediyoruz ve bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı da teşekkürlerimizi ifade etmek isteriz. Sizleri yanımızda görmek bizler için bir onur” dedi.

(Serpil KORKMAZ  korkmazserpil@gmail.com)

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.