İskenderun İlçe  Kaymakamı  İskender Yönden’den okul ziyaretleri

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun İlçe  Kaymakamı  İskender Yönden, İlçemizdeki anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki devlet okullarımızı ziyaret ederek, genel durumlarını yerinde incelemeye devam ediyor.

15 Ekim 2019 Salı günü icra edilen ziyaret programı kapsamında; Şehit J.Asb.K.Çvş.Metin Kıldış Kızılay Anaokulu, General Şükrü Kanadlı İlkokulu, General Şükrü Kanadlı Ortaokulu, Barbaros Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Esentepe Anaokulu ve Kocatepe Anaokulu ziyaret edilerek, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ali Haytaz, Şube Müdürü Ahmet Yanmaz, İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin ve Türk Kızılayı İskenderun Şubesi Başkanı Recep Sivri ile Kızılay ekibinin de iştirakiyle okullarımızın eksik ve ihtiyaçları ile ilgili değerlendirme yapıldı.

Kaymakam Yönden, okullarımızın fiziki yapısı, güvenliği, temizliği ve hijyen koşulları başta olmak üzere, ısınma ve soğutma sistemi, araç ve gereçlerinin yeterliliği, öğrenci servislerinin işleyişi, sosyal ve kültürel etkinlikler, öğretmen, öğrenci ve veliler arası iletişim v. b. konularda yerinde inceleme yapmasının ardından, okulun idarecileri ve öğretmenleri ile bir araya gelerek, istişare de bulundu.

Ziyaret esnasında, Türk Kızılayı İskenderun Şubesi tarafından öğrencilerimize dağıtılmak üzere hazırlanan çeşitli hediye paketleri de okul idarecilerine teslim edildi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.