Mustafa Mert, nikah masasına oturdu…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Mega Medya Grubu eski haber müdürü ve İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirliği de yaptıktan sonra İskenderun Gençlik ve Spor Müdürlüğü Kredi ve Yurtlar Kurumu’na güvenlik görevlisi olarak atanan Mustafa Mert, Şemse Bilgiç ile nikah masasına oturdu.

İskenderun Evlendirme Dairesi’nde aile ve yakın dostların katılımıyla gerçekleşen nikah töreni ile aşklarını taçlandıran Mustafa – Şemse Mert çiftinin nikah şahitliklerini İşadamları Sabahattin Uygun, Gökhan Zeybek ve Ali Yılmaz yaptı.

Mustafa – Şemse Mert çiftinin İskenderun Belediyesi Evlendirme Dairesi’nde Şermin Vural’ın kıydığı nikahta heyecan ve mutluluk dolu ‘evet’ cevapları davetliler tarafından yoğun alkış aldı.

Genç çiftin nikah törenine İskenderun KYK Muhyiddin İbn-i Arabi Erkek Yurdu Müdürü Mehmet Ali Yılmaz, MHP Hatay Milletvekili Adayı Avukat İlhami Boşça, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veysel Cıncık, İskenderun ilçe Spor Müdürlüğü personelleri, KYK personelleri, Mega Medya Grubu Genel Müdürü Semir Yazıcı, basın camiası dostları, ailelerin yanı sıra genç çiftin arkadaşları ve sevenleri katıldı.

Güzel gelin Şemse nikah kıyafeti ve zarafetiyle ilgi odağı olurken, Mustafa’nın da heyecanlı ve mutlu olduğu gözlerden kaçmadı.

Nikah merasimi sonrasında Mustafa ve Şemse Mert çifti tebrikleri kabul ederek, hatıra fotoğrafı çekimi yapıldı.

Bizler de basın emekçisi Mustafa – Şemse Mert çiftine hayırlı olsun diyor,  ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.