İTSO’dan Birey ve Sistem Ziyareti…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi üye ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine oda hizmetlerinin yanı sıra eğitim, sosyal kültürel yönden desteklerini devam ettirirken, her fırsatta üyelerini ziyaret ederek sorunlarını yerinde dinleyerek çözüm yolları arıyorlar.

2019-2020 Eğitim Öğretim yılının başlaması ile birlikte üye ziyaretleri eğitim kurumlarına gerçekleştiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Muhasip üye Gassan Kuran ve İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez, Birey  Dershaneleri eğitim kurumlarını ziyaret ederek,  kurum yetkilisi Murat Soyak ile görüştüler.

Ziyarette Dershanelerin genel durumu  hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

2019-2020 Eğitim Öğretim yılının başlaması ile birlikte üye ziyaretleri eğitim kurumlarına gerçekleştiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Muhasip üye Gassan Kuran ve İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez,  Sistem  Akademiyi ziyaret ederek,  kurum yetkilisi  Duygu Er ile görüştüler.

Ziyarette Dershanelerin genel durumu  hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.