Madenli Barınağı ilk kez 43 Yatı ağırlayacak…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ile İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Yönetimi ve beraberindeki heyet, Doğu Akdeniz’i ziyaretleri kapsamında Arsuz’a gelecek yatçıların ziyaretleri öncesi barınakta incelemelerde bulundular.

Arsuz’da HADO seferleri, marina ve su sporları faaliyetleri kapsamında yatırımların projelendirildiği Madenli Balıkçı barınağı ilk kez önümüzdeki günlerde 43 yat kafilesini ağırlamaya hazırlanıyor.

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, İskenderun Liman Başkanı Hüseyin Demir, İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu, Sayman Üye Özhan Akgünlü, Arsuz Belediyesi Fen İşleri Müdürü Koray Mazmancı, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hüseyin Yangın ve Madenli Mahallesi Muhtarı Gazel Culha Madenli Balıkçı Barınağında bir araya geldi.

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ile İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun yönetimi ve beraberindeki heyet 25 Eylül 2019 tarihinde Körfez’e ulaşması beklenen Doğu Akdeniz’i ziyaretleri kapsamında 43 yatla gelecek 117 rallici gelecek. İskenderun Balıkçı Barınağında üç gün barındıktan sonra 28 Eylül’de Madenli Balıkçı Barınağına geçerek burada da iki gün konaklayacak. Heyet burada yatçıların kalacağı süre içerisindeki ihtiyaçlarının karşılanabilmesini de kapsayan koordinasyon konusunda yerinde görüş alışverişinde bulundu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.