Döver ailesinin acı günü

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek döneminde Basın biriminde çalışan ve emekli olan Hatice Ekici ile Sakarya’da gazetecilik yapan Hülya Sürücü’nün 80 yaşındaki babaları Emin Döver, Böbrek yetmezliği, kalp ve enfeksiyon dolayısıyla  tedavi gördüğü İskenderun Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti.

Üç kız,iki erkek çocuk sahibi olan Emin Döver’in vefatı tüm aileyi yasa boğarken Ekici, erkek kardeşi Ali Döver’e böbreğini vermek üzere Antalya Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde organ nakli ameliyatı geçirmesi dolayısıyla İskenderun’da düzenlenecek cenaze törenine katılamayacak. Merhum Emin Döver’in cenazesi bugün ikindi namazını müteakip İskenderun Çankaya Mezarlığında son yolculuğuna uğurlanacak. Döver ailesi taziyeleri İsmet İnönü Mahallesi Şahin Tepesi Ali Tekten İlköğretim Okulu karşısındaki evinde kabul ediyor.

Ekogündem Gazetesi ailesi olarak acı ve sevinci bir arada yaşayan Döver Ailesinin babaları Emin Döver’e Allahtan Rahmet kederli ailelerine sabır ve baş sağlığı dilerken, Ali ve Hatice Döver kardeşlerimize de geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.