Halkı dinliyor…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, vatandaşların sorunlarını bire bir dinliyor. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, başkanlık makamında vatandaşlarla tek tek görüşerek iletilen sorunları, önerileri ve istekleri bizzat dinleyerek çözüm bulmaya çalışıyor.

Oldukça sıcak ve samimi havada geçen görüşmelerde vatandaşlar, İskenderun Belediyesinden istek ve taleplerini İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya birinci elden ulaştırma imkânı buluyor.
Toplumun tüm kesimleriyle iletişim ve diyaloğa büyük önem veren Başkan Tosyalı, kendisine ulaştırılan istek ve talepleri ilgili başkan yardımcıları ve birim müdürlerine ileterek, kısa süre içerisinde çözümünü sağlıyor.
HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR

Halka Hizmet Hakka Hizmettir düşüncesinden hareketle insan odaklı çalışma prensibini benimsediklerini ifade eden Belediye Başkanı Tosyalı, “ Bizlerden dua ve desteklerini bizden esirgemeyen hemşerilerimizle her zaman istişareye önem veriyoruz. Vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunu kendi sorunumuz gibi görerek, iletilen sorun ve isteklere kalıcı çözümler bulmak adına çaba harcıyoruz. Vatandaşlarımız ile yaptığımız görüşmeler oldukça faydalı oluyor ”dedi.

KAPIMIZ SONUNA KADAR AÇIK

Başkan Tosyalı,” Vatandaşlarımızın bize ilettiği her türlü sorun, istek ve talepleri, imkânlarımız ölçüsünde çözmeye gayret gösteriyoruz. Görüşmelerimizde halkımızla iç içe olmanın, onların sıkıntılarına çözüm üretmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Belediyemizin kapıları bütün hemşerilerimize sonuna kadar açıktır. Farklı düşünceleri, istekleri yaptığımız çalışmalarla harmanlayarak güzel hizmetlerde bulunmak için çalışıyoruz. Belediye olarak, karar mekanizmasına vatandaşlarımızı da dâhil ederek, hizmet üretiyoruz” şeklinde konuştu

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.