BAŞKAN FATİH TOSYALI :MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, milletimizin birlik ve beraberliğini bozmaya kimsenin gücünün yetmeyeceğini belirtti. Başkan Fatih Tosyalı, Şırnak’ın Silopi ilçesinde gerçekleştirilen terör operasyonunda şehit olan hemşerimiz Uzman Çavuş Mehmet Uçar için düzenlenen cenaze törenine katıldı. 

BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZAMAYACAKLAR
Şehidimizi dualarla son yolculuğuna uğurladıklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Şehidimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum.Yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.
Derin bir üzüntü ve keder içerisindeyiz. Terör hain yüzü bir kez daha gösterdi. Birlik ve beraberliğimizi bozamayacaklar. Ülkemizi bölemeyecekler. Vatanımızı parçalayamayacaklar. Her zaman vatan hainlerine karşı birlik ve beraberlik içerisinde olacağız” dedi.

 

TÖRERE KARŞI HER ZAMAN TEK YÜREK OLACAĞIZ
Başkan Fatih Tosyalı,” Milletçe bütünleşerek hainlere karşı kenetleneceğiz. Kararlılıkla, birliğimize ve beraberliğimize daha fazla sahip çıkacağız.Teröre karşı tek ses, tek yürek olacağız. Şehit ailelerimizin her zaman yanındayız.Bir kez daha şehidimize Allah’tan rahmet, aile yakınlarına başsağlığı diliyorum.
Milletimizin başı sağ olsun” diye konuştu.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.