BAŞKAN TOSYALI YAYLA SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,yaz aylarında vatandaşların yoğun bir şekilde kullandığı  yaylaları ziyaret ederek vatandaşlarlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, AK Parti İskenderun İlçe başkanı Abdülkerim Güven ve Belediye başkan yardımcıları ile birlikte Azganlık ve Bekbele yaylalarında vatandaşlarlar bir araya gelerek sohbe etti.

EN ÜCRA KÖŞEYE KADAR HİZMET

Her zaman halkımızın içerisinde olmaya devam ettiklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Bizleri sıcak ve samimi bir ortamda konuk eden değerli hemşerilerime teşekkür ediyorum.Bu çerçevede Azganlık yaylasında ikamet eden vatandaşlarımız ile bir araya gelerek sohbet ettik. Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek belediyemizin çalışmaları hakkında bilgiler verdik. Halkımıza en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.Daha sonra Bekbele Dörtoluk yaylasında kıymetli vatandaşlarımız ile bir araya geldik.Yayla sakinlerimizin istek öneri ve talepleri dinledik. Kentimizin en ücra köşesine kadar hizmetlerimiz artarak devam edecek. Bizleri yakın ilgi alaka ve samimiyetle karşılayan hemşerilerimize teşekkür ederim “şekinde konuştu.

YAYLARA HİZMET ETMEYE DEVAM

Yaylalara her türlü hizmetin yapıldığını dile getiren Başkan Fatih Tosyalı,”Belediye olarak yaz ayları başlamadan önce vatandaşlarımız yaz aylarında yoğun olarak kullandığı yayla yolllarının bakımlarını ,onarımlarını yaptık.Yayla yollarında çalışmalarımız devam ediyor.Yapılan düzenlemeler ile yaylalara ulaşım daha rahat hale geliyor.Bunun  yanısıra düzenlediğimiz toplantılar ile halkımızın sorunları dinliyor belediyemizin imkanları ölçüsünde çözüm  buluyoruz”şeklinde konuştu.

 

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.