Hatay’da Bayramlaşma Töreni Gerçekleştirildi

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Vali Vekili Aydın Tetikoğlu, Hatay Valiliği koordinesinde düzenlenen bayramlaşma töreninde, il protokolü, kurum müdürleri ve vatandaşlarımızla bayramlaştı.

11 Ağustos 2019 Pazar günü saat 15.00’te Antakya Atatürk Parkı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Vali Vekilimiz Sayın Aydın Tetikoğlu’nun yanı sıra, Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Abdulkadir Özel, Hüseyin Yayman, Sabahat Özgürsoy Çelik, İsmet Tokdemir ve Serkan Topal, 2. Hudut Alay Komutanı Alb. Ümit Durmaz, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hüseyin Özkaya, Vali Yardımcıları Erol Özkan, Salih Altun, Antakya Kaymakamı Orhan Mardinli,  İl Jandarma Komutanı Alb. Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdür Vekili Tuncay Pekin, İlçe Belediye Başkanları, üç semavi dinin temsilcileri, dernek ve oda başkanları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda vatandaşımız katıldı.

Vali Vekili Aydın Tetikoğlu ve il protokolü, Antakya Atatürk Park’ındaki törenin ardından Antakya Polisevi’ne geçerek burada İl Emniyet Müdürlüğü personeli ile bayramlaştı.

Polisevi’ndeki bayramlaşma programının ardından İl Jandarma Komutanlığı’na geçen Vali Vekilimiz Tetikoğlu ve beraberindeki heyet askeri personellerimiz ile tek tek bayramlaştı.

Vali Vekilimiz Tetikoğlu bayram ziyaretleri kapsamında son olarak Huzurevi sakinleri ile sevgi evlerinde kalan çocukları ziyaret ederek Kurban Bayramlarını kutladı.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.