BAŞKAN SAVAŞ YAYLADAĞILI MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, çözüm ortağı olarak adlandırdığı mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek istişareler gerçekleştirmeye devam ediyor

1 Ağustos Perşembe günü muhtarlar ile bir araya gelen Başkan Savaş, Yayladağı ilçesine yapmış olduğu hizmetler hakkında bilgi vererek hemşehrileri ile fikir alışverişinde bulundu.

Gerçekleştirilen toplantıya Başkan Savaş’ın yanı sıra Hatay Muhtarlar Dernek Başkanı Mahmut Gülcü, CHP İlçe Başkanı Nevzat Gonca, Hatay Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Fedai Yücedal ve Yayladağılı muhtarlar katılım gösterdi.

“BİZ SİZLERE HİZMET ETMEK İÇİN BURADAYIZ”

Muhtarların vatandaşlar arasında köprü görevini üstlendiğini belirten Başkan Savaş, “Yeni dönem ülkemize, şehrimize ve mahallelerimize hayırlı uğurlu olsun. Belediyemizin her yerde birimi ve içe dönük olarak da çalışmaları var. Seçim öncesinde tempolu çalıştık ve borçlandık. Ama en kısa zamanda eski tempomuzu yakalayacağız, bu konuda şüpheniz olmasın. Paylaşmış olduğunuz sıkıntıları en kısa süre içerisinde çözeceğiz. Biz sizlere hizmet etmek için buradayız. Sizlerden ve muhtarlarımızdan memnunuz. İnşallah çalışmalarımıza hep birlikte devam edeceğiz. Ne kadar birbirimize yakın olursak ve birbirimizi anlamaya çalışırsak ilçemize ve mahallemize de o kadar faydalı oluruz” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.