ANLAMLI TURNUVADA FİNAL HEYECANI

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 35.si gerçekleştirilen ve Türkiye’nin en uzun soluklu amatör futbol turnuvası olan Erhan Aksay Futbol Turnuvası’nda sona yaklaşıldı.

Antakya ve Körfez gruplarında oynanan seyir zevki ve mücadele gücü yüksek maçların sonunda finale çıkan takımlar belli olurken final maçlarının oynanacağı maçların takvimi belli oldu.

Uzun maratonun ardından Antakya grubunda finale kalan Defne Belediyesi ve Okan Şahin Antakya şampiyonu olmak için mücadele edecek. Bu maçın galibi, Körfez grubunda finale yükselen Arsuz Belediyesi-Tiryaki İletişim maçının galibiyle oynayarak Hatay şampiyonluğu için sahaya çıkacak.

22 Temmuz Pazartesi günü saat 18.30’da başlayacak büyük final maçı Hatay Büyükşehir Belediyesi Esentepe Futbol Sahası’nda oynanacak ve 35.si düzenlenen bu anlamlı turnuvanın şampiyonu belli olacak.

FUTBOL DUAYENLERİ ŞÖHRETLER MAÇINDA SAHADAKİ YERİNİ ALACAK

Büyük final karşılaşmasının öncesinde ise futbolseverler ve vatandaşlar keyifli bir maça daha tanıklık edecek. Her yıl düzenlenen turnuvanın en renkli anlarının yaşandığı şöhretler maçı bu yıl da unutulmaz anlara sahne olacak. Samet Aybaba, Recep Çetin (Takoz Recep) ve Hayri Ülgen gibi futbol duayenlerinin de sahada olacağı bu karşılaşma, turnuvanın adına ve anlamına yakışır şekilde son bulacak.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.