“Okumak engel tanımaz” Kütüphaneden her perşembe masal saati

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Kütüphanesinde her Perşembe günü masal saati düzenleniyor. İskenderun Halk Kütüphanesi Müdürü Harika Leyla Yaman’ın koordinasyonunda düzenlenen bu etkinlik yaz boyu devam edecek.

İskenderun Halk Kütüphanesi Müdürü Harika Leyla Yaman, kütüphanenin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Günaydın kitap ve kütüphane dostları. 10.30’da masal saatimiz var. Akdenizde güneşin gülümseyen yüzü sizi denize davet ediyor.Mutlaka çantanıza kitap koymuşsunuzdur.Belki heyecandan unutmuşlardır diye evdeki çocuklara da hatırlatalım ki kitaplarını unutmasınlar. Denize gitmemişseniz yaz sıcağında sizi serinleten kitapların dünyası kütüphanemizde bekliyoruz. Hatırlatalım bugün saat 10.30’da masal saatimiz var. Düzce İl Halk Kütüphanesi tarafından paylaşılan ve çocuklar için faydalı olacağını düşündüğümüz bir görseli sizlerle biz de paylaşıyoruz.”  İfadelerine yer verdi.

“Okumak engel tanımaz”

Kitaba ve kitap okumaya büyük önem veren İskenderun Halk Kütüphanesi idareci ve personeli kütüphane bünyesinde düzenlediği etkinliklerde takdir de görüyor. Kütüphane Müdürlüğü takdir gören çalışmaları ile ilgili şu paylaşımı yaptı: KÜYAP’19 Etkinlikleri kapsamında yapmış olduğumuz Kitap Okuma Saatine Bakanlığımız Kullanıcı Hizmetleri Şube Müdürlüğümüz tebrik mesajıyla destek verdiler. Bakanlığımıza, Küçük Okuyucumuz Mustafa’ya ve Engel Tanımayan Sevgili okurumuz Kamil Göçmen’e,ayrıca Kütüphanemiz Kültürel Etkinlikler Sorumlusu Kütüphaneci Fahrettin DURUŞ’a çok Teşekkür ediyoruz” dediler.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.