Ekogündem’den Kaymakam’a ziyaret

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

Ekogündem Gazetesi ve Haber Portalı www.ekogundem.org olarak haftalık olarak yayın hayatına başlayan gazeteniz Ekogündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve 16.Yerel Medya Ödülleri kapsamında haber dalında Türkiye birinciliği elde eden Serpil Korkmaz, İskenderun ilçe Kaymakamı İskender Yönden’i makamında ziyaret etti.

 

Kaymakamlık olarak yapılan çalışmaları anlatan Kaymakam Yönden, uyuşturucu ile mücadele devam ettiğini, gastronomi  ile ilgili çalışmaları,  kentteki  kullanılmayan tescilli binaların  restorasyon  ya da yıkımı ile ilgili çalışma başlattıklarını  ifade etti.

 

9 Temmuz 2019 Salı günü Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyaret esnasında; Misafirperverliğinden dolayı Kaymakam Yönden’e teşekkür ederek sözlerine başlayan gazeteci Serpil Korkmaz, halkın içinde bir devlet adamı duruşunun yanı sıra İskenderun’u tevazu ve samimiyet ile sahiplenerek kentimiz ve halkımız için gayret sarf etmesi dolayısıyla da ayrıca teşekkür etti.

Ziyaret dolayısıyla memnun olduğunu ifade ederek, nezaketinden ve iyi dileklerinden dolayı Serpil Korkmaz’a teşekkür eden Kaymakam Yönden, mesleki çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diledi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.