YKS İÇİN GÜRÜLTÜ ÖNLEMİ

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi hafta sonu yapılacak YKS sınavları ile ilgili sınav esnasında adayların dikkatini dağıtacak her türlü gürültüye karşı tedbirler alıyor. 

Başkan Fatih Tosyalı yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

ZABITA GEREKLİ TEDBİRLERİ ALDI

“Öğrencilerimize sakin bir sınav ortamı oluşturulması bakımından tüm vatandaşlarımızın hassasiyet göstermelerini önemle rica ediyoruz. Öğrencilerimizin sınava iyi motive olması için sessizlik şart. Bu nedenle zabıta müdürlüğümüz gerekli tedbirleri aldı. Vatandaşlarımızın da anlayışla karşılayacağını umut ediyoruz.

2.EL OTO PAZARI BU HAFTA KURULYAMACAK

Bu çerçevede 15-16 Haziran 2019 tarihleri arasından yapılacak YKS sınavına girecek olan geleceğimizin teminatı gençlerimizin stressiz, gürültüsüz ve rahat bir ortamda dikkatleri dağılmadan sınava girmeleri için Mustafa Kemal Mahallesinde cumartesi günleri kurulan 2.el araç alım satım pazarının açılmayacağını siz değerli halkımıza duyuruyoruz. Bu konuda duyarlı davranan semt pazarı ve 2.el araç pazarı esnafına ve pazarları kullanan halkımıza teşekkür ederiz.”

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.