BAŞKAN FATİH TOSYALI ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İLE BAYRAMLAŞTI

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ramazan Bayramı arifesinde ilçedeki şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti.
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden Garnizon Komutanı Tuğgeneral Alparslan Kılınç, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe ile birlikte şehit aileleri ve gazi yakınlarını evlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladı.


Ziyarette konuşan Başkan Fatih Tosyalı, devletin her zaman şehit ve gazi ailelerimizin yanında olduğunu belirterek, ” Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize uzun ömürler, sağlıklı ve sıhhat dolu bir yaşam diliyorum. İlçe kaymakamımız ve ilçe protokolümüz ile birlikte, kentimizde ikamet eden gazilerimiz ve şehit ailelerimizi ziyaret ediyor, onların Ramazan Bayramlarını tebrik ediyoruz. Şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret etmek, dertlerini ve sorunlarını dinlemek bizlerin görevi olduğu kadar, yanlarında olmak bizleri de mutlu ediyor. Her zaman yanlarındayız” dedi.
Gazi ve şehit yakınları ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, ilçe protokolüne teşekkür ettiler.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

eg webe iletişim