İGC’de Bayramlaşma

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nde her yıl geleneksel olarak yapılan bayramlaşma buluşması gerçekleştirildi. İGC Basın Merkezi’nde bir araya gelen üye gazeteciler, hem sohbet etti, hem de gündemdeki konular üzerine sohbet etme imkanı buldular..


İGC üyelerinin Bayramını kutlayan Başkan Veysel Cıncık, gazeteciliğin her geçen gün daha da zorlaştığını, yeni yargı reformu tasarısında icra ilanlarının gazetelere verilmeyeceği ibaresinin bayram sevincini üzüntüye dönüştürdüğünü belirterek, ‘’Bağlı bulunduğumuz Küresel Gazeteciler Konseyi böyle bir maddenin taslaktan çıkartılması için ilgili bakanlıklar düzeyinde girişimler yapacak. Ancak, yasalaşması halinde yaygın basın kuruluşları dahil olmak üzere, yerel basının önemli bir gelir kaybı daha olacak. Yerel gazetecilik her geçen gün daha da zorlaşıyor. Bunun için çareler üretmeliyiz’’ dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

eg webe iletişim