Pac Meydanına cep geliyor!

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, pac meydanına minibüsler için cep yerinin yapılacağını belirtti.

Başkan Fatih Tosyalı, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından pac meydanında başlatılan cep yeri çalışmalarını yerinde inceledi.

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren başkan Fatih Tosyalı,”Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından Pac meydanının trafiğini rahatlatacak olan toplu taşıma araçları için cep uygulaması çalışmalarını yerinde inceledik. Aynı bölgeye yapılmakta olan yeşil alan ve park çalışmaları hakkında bilgiler aldık. Bu bölge trafik açısından yoğun kullanılan bir bölge ”dedi.

PARK ALANIDA YAPILACAK

Aynı bölgeye yeşil alanda yapılacağını belirten başkan Fatih Tosyalı,”Bu bölge aynı zamanda minibüsler durak yeri olarak kullanıyor. Durum böyle olunca trafik kilitlenme noktasına geliyor. Bu yapacağımız çalışma ile vatandaşlarımız park alanında rahatça minibüslere binebilecek. Bu sayede trafik akıcı bir hale gelecek” şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.