İTSO ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu işbirliği ile Kadın Girişimcilerden Anneler Günü Sergisi

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

İTSO ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu İş Birliğiyle düzenlen   Erzin, Dörtyol, Payas, Antakya, Defne ve İskenderun’dan kadın girişimciler, Anneler Günü Etkinliğinde ürünlerini sergiledi. Sergilenen ürünler katılımcılar tarafından ilgi ile gezildi ve beğenildi.

Girişimci bayanlar tarafından  titizlikle hazırlanan ve sergilenen ürünleri İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Türkay Dereli, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO yönetim kurulu üyesi Yusuf Yılmaz,TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen  İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez ile birlikte gezerek Girişimci kadınlardan ürettikleri ürünler hakkında bilgiler aldılar.

İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Türkay Dereli, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ile birlikte stantları gezerek Girişimci Kadınların Anneler Gününü kutladılar ve onlara karanfil takdiminde bulundular. Serginin ardından İTSO ve TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu iş birliğiyle düzenlenen Panele geçildi.

İTSO ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu İş Birliğiyle düzenlen  ‘Girişimci Anneler Günü etkinliği yoğun ilgi gördü

İTSO’da düzenlenen Girişimci Anneler Günü Etkinliğinde Girişimci kadınlar, Hatay yöresine has ürünlerinden oluşan  el emeği göz nuru ürünler stantlarda yerini aldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.