Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül: Sizler bizim sesimizsiniz…

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Başkanlığa seçilen İbrahim Gül’ü makanımda ziyaret ederek iyi dileklerini sundu.

İGC Başkanı Veysel Cıncık ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nın hazır bulunduğu ziyaret, samimi bir ortamda gerçekleşti. Sohbet ve neşeli bir ortamda geçen ziyarette ülke gündemi ve Belen ilçesinin sorun ve taleplerini konu edilen sohbette konuşan Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, “Nazik ziyaretinizden dolayı sayın başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Bizler siyasi hayatımız boyunca hep birlikte çalıştık. 31 Mart seçimlerinde de bana olan desteğinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. İnşallah layık olduğum bu görevi alnımın akıyla tamamlamak için canla başla çalışacağım. Basın mensubu arkadaşlarımla da yaptığımız hizmetlerin kamu oyuna duyurulması konusunda, birlikte çalışacağız. Çünkü sizler bizim sesimizsiniz” İfadesini kullandı.

İGC Başkanı Veysel Cıncık’ta yaptığı açıklamada, “Bizler İbrahim Başkanı çok uzun zamandan beri tanıyan, kararlı ve cesaretli tavırlarıyla tanıdığımız bir kardeşimiz, bu makamda çok güzel işlere imza atacağına gönülden inanıyoruz. Gece gündüz demeden basın mensupları olarak her zaman yanındayız. Allah yar ve yardımcın olsun.” ifadesini kullandı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

eg webe iletişim