Asaf Güven’den ‘Büyük Arsuz Mitingi’ne davet

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Dr. Asaf Güven, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Lütfü Savaş’ın katılımıyla düzenlenecek olan Büyük Arsuz mitingine yüreği Arsuz için atan herkesi davet etti.

27 Mart 2019 Çarşamba günü saat: 20.00’de Yükseliş Koleji önünde yapılacak olan Büyük Arsuz mitinginde Arsuzlularla birlikte umudun ışığını yakacaklarını söyleyen Güven, tek vücut olarak büyük mitingde biraraya gelecek herkesin Arsuz’un Cumhuriyetçi, çağdaş, modern, demokrasiden ve adaletten yana tavrını bir kez daha ortaya koyacağını ve bunu da sandığa yansıtacağına inandığını ifade etti.

Hatay Büyükşehir Belediyesini de, Arsuz Belediyesi’ni de kazanacaklarına inandığını söyleyen Asaf Güven, demokrasi şöleni şeklinde gerçekleşecek olan Büyük ArsuzMitingi’nin aynı zamanda 31 Mart zaferinin de provası olacağını belirterek, tarihi mitinge, seçimde tarih yazacak olan bütün Arsuzluları beklediğini söyledi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.