ALTIN AMBULANS SAĞLIK ÖDÜLLERİNE HATAY’DAN İKİ ADAY  

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

Acil Sağlık Hizmetleri alanında başarılı ve özverili çalışmaları ödüllendirmek ve teşvik etmek, acil sağlık sisteminin gelişmesine öncülük etmek, Ulusal ve Uluslararası düzeyde Acil Sağlık Hizmetleri konusunda halkın bilinçlendirilmesine katkıda bulunmak amacıyla bu yıl 6. sı düzenlenecek olan “Altın Ambulans Sağlık Ödüllerinde” oylama heyecanı 1 Martta başladı.

ATT DER Hatay İl Başkanı Özkan AYDAR, yaptığı yazılı açıklamasında: 12 Mart 2019 tarihine kadar devam edecektir. https://www.altinambulans.org/ sitemizden  yayınlanan başarı hikayelerini okuyup sizde oylarınızla destek verebilirsiniz. Tüm operatörlerden ALT yazıp boşluk bırakarak desteklemek istediği adayın SMS Kodunu yazıp 3969′ a kısa mesaj göndererek destek olabilecektir.

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği tarafından 22-28 Mart Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik Haftası kapsamında bu yıl 6. sı düzenlenecek olan Altın Ambulans Sağlık Ödülleri yarışmasında HATAY İlimizi temsilen Paramedik dalında iki değerli 112 çalışanı İnayet MOTUK Afrin’deki Hikayesi ile Tuba ERGÜT ise tek başına sürücüsüne müdahele etmesi hikayesi ile  desteklerinizi bekliyor. Başarı hikayelerine www.altinambulans.org adresinden “paramedik” kategorisinden ulaşabilirsiniz.

DAHA ÖNCE YILIN DOKTORU VE YILIN HEMŞİRESİ KATEGORİSİNDE HATAY’A İKİ ALTIN AMBULANS GELDİ

Hatay’a 1. Altın Ambulans Ödül Töreni Yılın Hemşiresi Kategorisinde Nurşen Özayar ile, 2016 yılında ise 3. Altın Ambulans Sağlık Ödülleri Yılın Doktoru Kategorisinde Dr.Ufuk Bayraktar  ilimize altın ambulans getirmişlerdi.

Şimdi sıra 2019 Altın Ambulans Ödülünü İlimize kazandırmakta. SMS oylaması 12 Mart 2019 tarihinde saat 23:59’da sonlanacaktır.”

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.