İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL:CUMHURBAŞKANIMIZI EN İYİ ŞEKİLDE KARŞILAYACAĞIZ

Published on:  /   Yorum yapılmamış

iskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde karşılayacağız” dedi. 

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Şubat 2019 Pazar günü Hatay’a geleceğini söyledi.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Hatay programı hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Milletin adamı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Hatay’a geliyor. Pazar saat 16:00’da Antakya itfaiyesi önünde değerli halkımıza hitap edecek. Hasret bitiyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Hatay’a ağırlayacak olmanın gururunu ve onurunu bir kez daha hep birlikte yaşayacağız. Tüm halkımızı bu tarihi coşkuyu yaşamaya davet ediyorum” diye konuştu.

HAZIRLIKLAR YAPILIYOR

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Hazırlıklarımız başladı. Biz heyecanla bekliyoruz. Hazırlıklarımızı ve çalışmalarımızı yapıyoruz. İnşallah Pazar günü saat 16.00’da Antakya itfaiye önünde Sayın Cumhurbaşkanımızı karşılayacağız. Cumhurbaşkanımızı Hatay’a yakışır bir şekilde karşılayacağız. İnanıyoruz ki tüm hemşerilerimiz Cumhurbaşkanımızı bağrına basacak.31 Mart’ta Cumhur ittifakı ülke genelinde, Hatay ‘da ve ilçelerinde seçimden başarılı bir şekilde çıkacak” şeklinde konuştu.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.