İSKENDERUN BELEDİYE MECLİSİ ŞUBAT AYI 2. TOPLANTISINI

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Meclisi gündeminde bulunan maddeleri görüşmek üzere Belediye Meclis Salonunda toplandı. Belediye Başkanı Seyfi Dingil başkanlığında toplanan mecliste gündemde bulunan maddeler görüşüldü.

Düzenlenen toplantı öncesinde bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar bir çok hizmeti hayata geçirdik. Toplumun herkesimine hizmet götürdük.Her mahalleye eşit hizmet verdik.Kimseyi ayrıştırmadan halkımıza en iyi hizmeti vermeye çalıştık.Siz değerli meclis üyelerimizin her zaman görüşlerini önemsedik.Ortak akıl ile sorunları çözmeye çalıştık. Hepinize çok teşekkür ediyorum “şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından gündemde bulunan; 1-) 1.mıntıka 2066 nolu parsel üzerinde bulanan Yeni Balık Hali diye isimlendirilen yerin kiracıları tarafından verilen dilekçelerin Meclisçe görüşülmesi ile ilgili Emlak İstimlak Müdürlüğü teklifi, plan ve bütçe komisyon raporu oy birliği ile kabul edildi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.