Hatay Vali’si DOĞAN: “Vatandaş, Devlet’e her an ulaşabilmeli”

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri, Hatay Valiliğine atanan Rahmi Doğan’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.


Valiliğin İskenderun çalışma bürosunda gerçekleşen ziyarette İGC Başkanı Veysel Cıncık Vali Doğan’a ‘Hayırlı hizmetlerde kullanması’ temennisiyle şık bir kalem takımı armağan etti. İGC Başkanı Cıncık, kabulünden dolayı Vali Doğan’a teşekkür ederek, “Sorunların ilgili birimlere iletilmesi ve vatandaşların doğru bilgilendirilmesi anlamında sorumluluk bilinci ile hareket ediyoruz” şeklinde konuştu.
Hatay Valisi Rahmi Doğan, bölgeyi tüm yönleriyle tanımaya çalıştığını belirterek, “Sosyal medya marifeti ile, vatandaşlarımızdan gelen şikayet ve önerileri anında değerlendiriyorum. Hatay, sanayi başta olmak üzere, tarım ve turizm konusunda ülkemizin en şanslı bölgelerinden biri. Sorunların çözümü, yeni yatırımların tahsisi konusunda el birliği ile çalışacağız. İklimi gibi sıcak olan Hatay halkına hizmet etmekten mutluluk duyuyorum” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.