GELİŞİM’DE İKİ MUCİZE İKİ CAN

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Yaklaşık iki yıldan bu yana doğal yollarla bebek sahibi olamayan Taşdelen çifti,başvurduğu İskenderun Gelişim Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum, Tüp Bebek ve İnfertilite  (Kısırlık) Uzmanı Op. Dr. Ozan Turgut’un uyguladığı aşılama tedavisiyle ikiz bebek sahibi oldu. Çift yumurtan ikiz bebekleriyle birlikte Op. Dr. Ozan Turgut’a ziyarette bulunan Taşdelen çifti,bebeklerini kucaklarına aldıkları için sevinç yaşadıklarını belirtti.

Aşılama yönteminin, yüz güldürücü sonuçları olduğunu ifade eden Op. Dr. Ozan Turgut, bu yöntemin özellikle genç hastalarda daha etkili sonuçlandığını belirterek, “Uzun süre doğal yollarla gebe kalamayan hastalarımıza uyguladığımız aşılama yöntemiyle olumlu sonuçlar elde edebiliyoruz. Fatma Hanım da bu nedenden ötürü polikliniğimize başvurdu ve aşılama yöntemiyle gebe kaldı. Sağlıklı seyreden gebelik sonrasında ise doğumu gerçekleştirdik. Bebeklerimiz şuan gayet sağlıklı” açıklamasında bulundu.

“İlk aşılamada yüzümüz güldü”

Bebeklerini kucağına almanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden anne Fatma Merve Taşdelen ise, “Evlendikten bir süre sonra çocuk sahibi olmak istedik, fakat hamile kalamadım. Doktorum Ozan Bey’e başvurdum ve tetkikler sonrası bana aşılama tedavisi uyguladı. İlk uygulamayla çift yumurta ikiz bebeklerim olacaktı. Şuan bir aylık bebeklerimi kucağıma alıyorum. Gerçekten mucize gibi. İkizlerimize Ali Yiğit ve Ayşe Yade isimlerini verdik. Tek kelimeyle doktorumuz mükemmel. Her şey için Doktorum Ozan Turgut’a ve Gelişim Hastanesi sağlık personeline teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.