Kırıkhan Belediyesinde Asfaltlama ve Kilit Taşı Çalışmaları Devam ediyor

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Memleketine hizmet yaptıkça çalışma azmi ve gücü katlanan Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz asfaltlama ve Kilit taşı döşeme çalışmalarında ki performansı ile rekor kırmaya devam ediyor.

Bu bağlamda; Kurtlusoğuksu mahallesi Lise Kampüsü ve Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi yolunda, Bahçelievler mahallesi Aktaş iskânında, Bahçelievler mahallesi Şehit Onur Karasu Bulvarı ve Bahçelievler mahallesi YİBO altındaki sokakta sıcak asfaltlama çalışması biterken, Bahçelievler mahallesi 515 nolu sokakta ise yeni bir bağlantı yolu açılarak sıcak asfalt çalışması yapıldı.

Sıcak asfalt çalışmaları ile birlikte Kilit taşı döşeme çalışmalarını da tüm hızıyla devam ettiren Başkan Yavuz, Öğretmenevi altındaki çıkmaz sokakta Doğalgaz altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte bozulan yolda kilit taşı tamir çalışması tamamlattı.

Ayrıca, Güventaşı mahallesi sosyal tesiste çevre duvarı çalışmaları tamamlanırken kilit taşı döşeme çalışmaları devam ediyor. Menderes Mahallesi 866 nolu sokakta başlatılan kilit taşı döşeme çalışmaları ise tüm hızıyla devam etmektedir.

Başkan YAVUZ asfaltlama çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada; ”Kırıkhan için çalışmalarımız gece gündüz devam ediyor. Kırıkhan genelinde çok yoğun bir yapılaşma mevcut. Ayrıca doğalgaz borusu altyapı döşeme ve bina kutusu bağlantıçalışmaları devam ediyor. Yeni yapılaşan yerlerde yol açım, alt yapı ve asfaltlama çalışmalarımız da aralıksız olarak devam ediyor. Kırıkhan’ı cazibe merkezi haline getirmek için halkımıza söz verdik. Bunun için kentsel dönüşüm ve sosyal projelerimizin yanı sıra alt yapı çalışmalarımızı da aralıksız olarak sürdürüyoruz. Ekiplerimiz, Kırıkhan genelinde belirlenen programlar dâhilinde cadde ve sokaklardaki asfaltlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Asfaltlarda oluşan hasarları kış ayları gelmeden onarıyoruz.

Bizim halkımıza hizmet sözümüz var. Kırıkhan için halkımız için hizmetlerimiz ve çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.