Ak Parti Hatay’da “sevilen yeni yüzler arıyor”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Yerel seçimlerin yüksek sesle dillendirildiği şu günlerde Kurban Bayramı sonrasında tüm siyasi partilerde hareketlilik bekleniyor.

Bu kapsamda Adalet ve Kalkınma Partisi tüm yerel seçim programlarının, eylül ayından sonra başlamak üzere planlandığı belirtiliyor.

Geçmiş dönemin aksine adayın bu yerel seçimde erken açıklanacağı parti içi kulislerde ifade eden partililer, “sevilen yeni yüzleri’ merakla beklediklerini ifade ediyor.

Ankara’da “El sıkmayan, tevazu göstermeyen, nobran olan, şatafat içinde yaşayanla yola devam etmeyeceğiz. Biz her ile bir Recep Tayyip Erdoğan arıyoruz” şeklinde sohbetlerin yapıldığı da dillendiriliyor.

Yeni isimlerin “insan ve kurum yönetimi konularında başarı dereceğinin de değerlendirmeye alınacağını belirten kaynaklar,  mevcut başkanların performansının ortada olduğu anımsatılırken, başkanların; belediye başkanı seçildikten sonra bugüne kadar ne yaptığı çalışmaların tamamının görüleceğini, hizmet ve icraat yapan ancak gönüllere giremeyen, el sıkmayan, tevazu göstermeyen, şatafat içinde olanlarla yola devam edilmeyeceği ifade edilerek “Her ile bir Recep Tayyip Erdoğan arıyoruz.” Şeklinde görüşler dile getiriliyor.

18 Ağustos’ta Adalet ve Kalkınma Partisi’nin yapacağı büyük kongrenin ardından, 2019 Mart’taki yerel seçimler için çalışmaya başlayacağı ifade edilirken, İl ve İlçe Seçim Kurullarına da seçime yönelik tüm hazırlıkların yapılması talimatı Ankara’dan geldiği belirtildi. İl ve İlçe seçim Kurulları, Ankara’dan gelen talimatın ardından çalışmalara başladığı da öğrenildi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.