HATİAB’TAN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL’E ZİYARET

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

Hatay İşadamları ve Bürokratları Derneği (HATİAB) Başkanı İbrahim Güder ve Yönetim Kurulu üyeleri İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Başkan İbrahim Güder ve Yönetim Kurulu üyelerinin yapmış olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “HATİAB yapmış olduğu çalışmalarla dikkatleri çekiyor. Özellikle şehir dışında bulunan hemşerilerimizin birbirleriyle kaynaşmalarında önemli bir etken olan faaliyetler yapılıyor. Yapılan çalışmalar Hatay’ın sanayi ve kültürel alanda gelişmesine pozitif katkı sağlamaktadır. Gençlerimize sahip çıkmanız ve onlara destek vermeniz takdire şayandır” dedi.

Hatay İşadamları ve Bürokratları Derneği Başkanı İbrahim Güder ziyarette zaman zaman belediyelere ziyaretlerde bulunduklarını belirterek,”Amacımız Hatay’ın bilinirliliğinin artmasını sağlamakla Hatay’ı bir cazibe merkezi haline getirilmesine katkı sağlamak. Gönül istiyor ki, ihracatımız artsın, turist sayımız artsın, istihdam alanlarımız artsın. Bu konuda ortak akıla ihtiyaç var. Elbirliği ile bir bütün olarak ilimizin her yönden gelişmesi için çalışıyoruz” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından ziyaret sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde de bulundu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.