MİLLETVEKİLİ ÖZEL’DEN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E ZİYARET

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, halka hizmet noktasında gece gündüz demeden çalıştıklarını belirtti.
AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun İlçe Başkanı Bestami Bilgili ile birlikte İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.
GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Milletvekilimizin belediyemizi ziyareti bizleri son derece memnun etmiştir. Milletvekilimizle her zaman istişare halinde olup vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vereceğiz. Hep birlikte İskenderun’u daha iyi yerlere getirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Bu konuda sürekli istişare halindeyiz. Belediye olarak çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor ” dedi.

HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ
AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, ise çalışmalarında Başkan Seyfi Dingil’e başarılar dileyerek,” Elbirliği ile aziz milletimize hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz. Zaman zaman bölge genelinde belediye başkanlarına, teşkilatlara ziyaretlerde bulunarak farklı konularda istişarelerde bulunuyoruz. AK Parti hizmet partisidir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Bakanımızın Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemiz ve bölgemiz daha da çok hizmetle buluşacaktır” diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından ziyaret sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde de bulundu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.