SAHİL BANDINA İKİ YENİ OYUN PARKI

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi kente yeni parklar kazandırmaya devam ediyor. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in talimatı ile İskenderun Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü tarafından sahil bandında iki yeni park yapıldı.

Başkan Seyfi Dingil, tarafından verilen talimatlar sonucu ve yapılan incelemeler neticesinde park yapımına müsait olabilecek alanlar ilk olarak tespit edildi.

İncelemeler sonucunda eski Doğumevi karşında ve 3 Nolu sosyal tesis civarında iki park yapıldı. Devam eden çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Seyfi Dingil,” Şehir genelinde ihtiyaç önceliğine göre tespit edilen bölgelerde yürütülen park yapım çalışmalarında,  öncelik olarak çocukların sağlıklı bir şekilde oyun oynayabilecekleri oyun alanları, yetişkinlerin kullanabileceği fitness alanları, basketbol sahaları, bank ve kamelyaların yapımına devam ediyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kente yeni yeşil ve parklar kazandırmaya devam edeceklerini belirterek amaçlarının halka en iyi hizmeti vermek olduğunu belirtti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.