ihracatçılara “Hedef Pazarda Müşteri Bulma”

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

Akdeniz İhracatçılar Birliği (AKİB) tarafından Adana ve Mersin’de ihracatçılara yönelik “Hedef Pazarda Müşteri Bulma” eğitimi verilecek.

AKİB’den yapılan açıklamaya göre, eğitimde “elektronik ticarette verilen devlet destekleri, uluslararası ticarette ticari bilginin önemi, uluslararası ticarette ticari bilginin etkileri” konularında katılımcılarla bilgiler paylaşılacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen AKİB Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Ateş, Türkiye’nin ihtiyacı olan ekonomik gücün, ihracatla elde edilebileceğini belirtti.

Ateş açıklamada ayrıca, AKİB olarak bu eğitimi düzenleme sebeblerinin daha çok ihracatçıların bu platformları etkin bir şekilde kullanarak pazarlarını çeşitlendirmeyi ve ihracatı artırmayı hedeflediklerini de aktardı.

10 Temmuz’da başlayacak olan eğitim, Adana Ticaret ve Sanayi Odası ile AKİB Mersin merkezinde düzenlenecek programla gerçekleşecek.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.