Vera Boulevard Cafe Restoran açıldı

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun nezih bir buluişa mekanına kavuştu. İskednerun sahil şeridinde hizmet vermeye başlayan Vera Boulevard Cafe Restoran’ın açılışını İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha ve işletme ortakları Mustafa Özen, Avukat Bülent Akbay, Burak Nur ile Egemen Demir, yakınları ve dostlarının katılımıyla açıldı. Siyaset ve işdünyasını açılışında bir araya getiren Vera Boulevard Cafe Restoran’da Cafe konseptinin yanı sıra; et, balık ve dünya mutfağından menüler sunuluyor.
Açılış konuşmasını yapan işletme ortaklarından Avukat Bülent Akbay, Vera Boulevard Cafe Restoran’da, vatandaşların herhangi bir şey yemeden içmeden de güzel vakitler geçirebileceğini belirterek, yatırımın sosyal sorumluluk yönüne dikkat çekti ve şöyle konuştu; “Kamu alanları genellikle işgal ediliyor ve halkın kullanımına açık değil. Burada insanlar hem ucuz hem kaliteli herhangi bir şekilde para ödemeden dahil burada bütün gününü geçirebilecek bir konsept yapmaya çalıştık. Bu kamu alanlarında halkımızın hem yoksulların hem de kalite arayanların rahatça gelip burada oturabileceği bir konsept yapmaya çalışıyoruz. Bir yanlışımız olursa lütfen bizlere iletin. Böyle bir yerin açılmasında bizlere yardımcı olan Belediye Başkanlarımıza ayrıca teşekkür ediyorum. Bu yerin kazandırılmasında hem Metin Yıldız’a hem de Mahir Taner’e ayrıca teşekkür ediyorum.”
Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha ile İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Vera Boulevard Cafe Restoran’ın konsepti ve hizmet anlayışı itibariyle önemli bir yatırım olduğunu belirterek, işletme ortakları Mustafa Özen, Avukat Bülent Akbay, Burak Nur ile Egemen Demir’a bol kazanç ve başarı dilediler.
Akşam üzeri yapılan açılışta İskenderun’un gün batımının güzelliği dikkat çekti. 
Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.