İSTE Ailesi Bayramlaşma Töreninde Buluştu

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Ailesi, ‘Ramazan Bayramı’ münasebetiyle Merkez Kampüs’teki Barbaros Hayrettin Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde bir araya geldi.

Törene; İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mevlüt Aktaş, Genel Sekreter Yılmaz Çiğdem ile akademik ve idari personel katıldı. Samimi bir sohbet havasında olan gerçekleşen programda, İSTE’yen herkes söz alarak bayrama ilişkin duygularını paylaştı.

Tüm İSTE ailesinin bayramını tebrik eden Rektör Prof. Dr. Türkay Dereli; hep birlikte, sağlık, sıhhat ve afiyet içerisinde daha nice bayramlar geçirme temennisinde bulundu. Konuşmaların ardından birbirleri ile tokalaşarak bayramlaşan İSTE personeline şeker ve ayrıca bayramda yapılacak dost sohbetleri için çekilmiş kuru kahve hediye edildi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.