AK PARTİDE BAYRAMLAŞMA

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

AK Parti İlçe teşkilatı  Ramazan Bayramı dolayısı ile bayramlaşma töreni  düzenledi. 

Düzenlenen bayramlaşma törenine TBMM İdare Amiri ve Hatay Milletvekili Orhan Karasayasar, AK Parti Hatay Milletvekili Adayları Abdulkadir Özel, Abdülkerim Güven, Ecrin Nazlı İnan, İlçe Başkanı Bestami Bilgili, Kadın Kolları ve Gençlik kolları üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Başkan Seyfi Dingil ise yaptığı konuşmada,  tüm İskenderun halkının Mübarek Ramazan bayramını kutlayarak,” Bayramlarımız, halkımızın birlik ve beraberliğine, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın geliştirilmesine vesile olan, ortak değerlerimiz çerçevesinde, insanlarımızı birbirine yaklaştıran müstesna günlerdir. Ramazan Bayramının hayırlar getirmesini diliyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Ülkemizi, devletimizi, milletimizi korusun” dedi.

Düzenlenen toplantıda yapılan konuşmalarda tüm teşkilat üyelerinin Ramazan Bayramını kutlandı, herkese sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmelerini dilendi.

Yapılan konuşmaların ardından TBMM İdare Amiri ve Hatay Milletvekili Orhan Karasayasar, AK Parti Hatay Milletvekili Adayları Abdulkadir Özel, Abdülkerim Güven, Ecrin Nazlı İnan, İlçe Başkanı Bestami Bilgili ve Başkan Seyfi Dingil partililer ile bayramlaştı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.