Yaz sezonu öncesi turizm toplantısı

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı,  başkanlığında ilçe kaymakamlığı toplantı salonunda Garnizon Komutanı, Belediye Başkan Yardımcısı, Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı , İlçe Sağlık Müdürlüğü temsilcileri ile konu ile ilgili amir ve memurların katılımı ile turizm sezonu için alınması gereken güvenlik, trafik ve diğer hususlara ilişkin tedbirlerin masaya yatırıldığı bir toplantı düzenlendi.

Toplantıda trafiğin rahatlatılması adına tek yöne çevrilmesi gereken yollar, park yerleri, açık yerlerdeki müzik yayınları, tütün mamulleri tüketimi, buralarda genel asayişe ve hırsızlık olaylarının önlenmesine dair alınabilecek tedbirler kararlaştırıldı.

Kaymakam Sarı, bir sayfiye şehri olan Aruz’umuzun özellikle yaz sezonunda gelen misafirlere en iyi hizmeti sunabilmek adına, huzur ortamı içerisinde tatillerini geçirebilmeleri için gerekli her türlü tedbiri aldıklarını, kurumlar arası koordinasyonun sağlandığını, kurumların gerekirse 24 saat hizmet esasına göre halkın ve misafirlerin hizmetinde olacağını ifade etti. Kaymakam  Sarı, ayrıca bu sezonda misafirlerimizi çok canlı bir Arsuz’un beklediğini de belirterek ilçenin  tanıtım anlamında hak ettiği yere ulaşma noktasında hızla ilerleme kaydettiğini söyledi.

Kaymakam Sarı, bu noktada emeği geçen herkesi kutladığını, bunda kamu görevlerinin yanı sıra yerel yönetimlerin, sivil toplum kuruluşlarının, siyasi partilerin ve tüm halkın topyekün verdikleri desteğin etkili olduğunu belirtti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.